S koncem léta, váš nový začátek

Zase jedno nádherné a prosluněné léto, kdy se vaši přátelé každou chvíli domlouvají na společný den na koupališti, víkend u přehrady, nebo dokonce týden či dva na exotické pláži. Dříve byste s nimi vyrazila bez váhání, dnes vás však vaše postava trápí natolik, že strávíte raději dny sama, při sledování televize. Jen abyste se nemusela na pláži projít v plavkách, před zraky všech.

zmrzlina

Nejprve jste přibývající kilogramy ani nezaznamenala, tu vám byly těsnější kalhoty, tu jste nezapnula zip u sukně, ale stále bylo ve skříni dostatek oblečení, které bylo volnější a tukové polštáře spolehlivě zakrylo. Najednou je tu však den, kdy už vám ze starého šatníku nepadne skoro nic, a vy se musíte podívat pravdě do očí. Ano, za poslední rok jste opravdu přibrala na váze a vaše okolí vás stále častěji provází soucitnými pohledy.

Už bylo dost schovávání a už bylo dost vyhýbání se pravdě. Stanovte si jasný cíl, kolik chcete zhubnout a rozhodněte se pro změnu. Myslíte, že to bude nesnadná cesta? Ale ne. Pečlivě navržený program několika nutričně vyvážených jídel denně, vás provede přes všechna úskalí. Nic není tak povzbuzující, jako seznámit se s příběhy těch, kteří to dokázali už před vámi a získali vysněnou postavu. Inspirací ve vašem snažení vám bude i https://www.prodietix.cz/, která má již celý program za sebou a ráda se s vámi podělí o své pocity během cesty za štíhlejším tělem.

hmotnost

Možná už se nestihnete novou postavou pochlubit v plavkách toto léto, ale čeká vás spousta společenských událostí, kde budete moci obléct přiléhavé večerní šaty, nebo slušivý kostým. A tyto večerní šaty nebo kostým budete vybírat ve velikosti o několik čísel menší, než máte ve vašem šatníku nyní!

Seznamte se s výhodami ketogenní diety i vy a dejte jí svůj hlas. Příští příběh může být o vás!

Zase jedno nádherné a prosluněné léto, kdy se vaši přátelé každou chvíli domlouvají na společný den na koupališti, víkend u přehrady, nebo dokonce týden či…