Dárek pro muže

Prvním tipem od nás je společná dovolená. Pokud vybíráte dárek například pro partnera, může to být nejlepší řešení. Seženete tak dárek zároveň i pro sebe, a hlavně strávíte příjemné chvíle společně. Záleží samozřejmě na tom, jak drahý dárek si můžete dovolit. Víkend v Paříži nebo zájezd na Kanáry zní sice kouzelně, ale ne každý má takové finanční možnosti.

dovolená

Partnera můžete vzít i na výlet po Česku, například do Prachovských skal, do Liberce nebo do Prahy. Zajímavým zážitkem může být plavba po řece, společná večeře v luxusní restauraci nebo lístky na koncert. Celkově se určitě nebojte vymyslet lístky na nějakou akci. Může se jednat o divadlo, kino nebo pokud má váš přítel rád vážnou hudbu, vsaďte klidně na operu nebo koncert.

Pokud chcete koupit něco levnějšího a rychlejšího, můžete koupit nějaké oblečení. Muže obecně nakupování moc nebaví, takže budou rádi, když jim něco vyberete vy. Pokud máte na dárek víc peněz, můžete koupit společenský oblek. Pokud chcete naopak koupit jen něco menšího, zvolte kravatu nebo pásek. U pásků určitě sáhněte po kvalitním pánském opasku koženém Kvalitniopasky.

kožený pásek

Dalším tipem na dárek může být album společných fotek. Pokud máte s danou osobou hodně společných zážitků, můžete fotky z výletů a akcí nechat vytisknout a sestavit z nich dárkové album. I když máte fotek třeba jen málo, je tu možnost vytisknout jen jednu na nějaký velký plakát.

Posledním tipem od nás bude kosmetika. Nejčastější volbou je určitě parfém. Každý muž tohle určitě ocení. Stačí jen vybrat vůni, která se mu bude opravdu líbit, nebo jakou už třeba sám používá. Nešlápnete vedle s žádnou kvalitní značkou z parfumérie. Pokud chcete ušetřit, můžete voňavku objednat a přes internetový srovnávač cen si ověřit, kde je daná značka levnější.

Doufáme, že budete s výběrem dárku spokojeni a obdarovanému udělá velkou radost.

Prvním tipem od nás je společná dovolená. Pokud vybíráte dárek například pro partnera, může to být nejlepší řešení. Seženete tak dárek zároveň i pro sebe,…