Hypotéka bez registru

Podnikatelské úvěry jsou vhodné pro podnikatele a firmy. Hypotéka bez registru je finanční produkt, který patří mezi tyto podnikatelské úvěry. Peníze z tohoto typu úvěru musíte použít do svého podnikání. Peníze můžete využít přímo pro podnikatelské účely, nebo za účelem refinancování, například závazků, dluhů, splátek vůči úřadům, platby na sociální a zdravotní pojištění a mnoho dalšího. Vždy se však musí jednat o finance, které budou opětovně sloužit pro účely podnikání nebo pro potřeby dané firmy.

domek

Velice často se setkáváme se zákazníky, které banka odmítla. Pokud potřebujete peníze a banka vás odmítne, je zde naštěstí ještě tento nebankovní systém. Naše společnost například operuje s českým kapitálem a poskytuje peníze i v případě, že máte záznam v bankovním registru. Zároveň máme velice nízké úroky a měsíční splátky se pohybují velice nízko. Nabízíme řešení, jak opět vrátit vaší firmě život.

Zastavte nemovitost a dostanete peníze

Přesně na takovém principu fungují hypotéky. Jestliže chcete získat peníze touto formou, pak musíte počítat s tím, že musíte nechat zastavit svou vlastní nemovitost nebo umožnit ručení třetí osobě vlastní nemovitostí. Tato osoba posléze podepíše zástavní smlouvy. A díky tomu budete moci ručit takzvanou nemovitostí třetí osoby.

Peníze rychle a bez zbytečného papírování
Hypotéka bez registru představuje peníze, které získáte snadno a rychle. Bez nahlížení do registru dlužníků. Tolerujeme i nízké daňové přiznání. Nic není problém!

– Nevybírají se žádné poplatky předem.
– Doba splatnosti na 1 rok až 30 let. Zvolte si splácení na dobu, po jakou vám to bude vyhovovat.
– Nízká splátka často konkuruje stejné výši, jako v běžné bance.
– Tolerujeme horší bonitu podnikatele.

eura

Co můžete získat?

  • Peníze v hodnotě až 70% z odhadní ceny nemovitosti.
  • Je zde možnost doložení nízkých příjmů.
  • Splácet můžete po dobu, kterou si sami zvolíte.
  • Expresní schválení hypotéky do 24 hodin.
  • Hypotéku můžete předčasně kdykoliv splatit a to zdarma.

Podnikatelské úvěry jsou vhodné pro podnikatele a firmy. Hypotéka bez registru je finanční produkt, který patří mezi tyto podnikatelské úvěry. Peníze z tohoto typu úvěru…