I bez slunce můžete být krásně opálená

Bezpečným základem je volba, jak moc chceme naši pokožku opálit bez pomoci sluníčka. Samoopalovací přísady do pleťových krémů umožní tónování od jemného nádechu až po tmavší varianty. Jednoduše do klasického krému přimícháme požadované a přiměřené množství kapek a krásné zdravé opálení vykouzlíme během několika málo vteřin. Přísady jsou k dostání v obchodech i drogeriích. Rovnoměrného opálení lze samozřejmě docílit klasickým samoopalovacím krémem. Pečuje o pokožku, dodává jí pružnost a svěžest a díky vitamínu E pomáhá v boji proti jejímu předčasnému stárnutí. Novinkou jsou make-upy, které vyčarují hezký líbivý odstín i na tváři.

opalování na surfu

S tvářenkou a bronzovým korektorem můžeme obličeji dodat ještě více opálený vzhled a navíc i s elegantními jemnými třpytivými pigmenty. Se šikmým štětcem, přizpůsobivým konturám naší tváře, zvýrazníme linie a rozetřeme rovnoměrně nanášený bronzer. Tím hedvábně jemným odstínem ještě pleť osvěžíme a dokonce lze i zamaskovat drobné pupínky nebo jiné nedostatky. Pro zdravé opálení celého těla se doporučují spreje na tělo a obličej, pomohou totiž získat přirozený a rovnoměrný odstín již během několika hodin a navíc o pokožku pečují, dodávají jí pružnost a hebkost. Emulze zase hloubkově hydratují a mléko je takovým univerzálním čističem i péčí dohromady.
holky v bikinách

Jak ale dosáhnout perfektního letního odstínu pleti? Je to snadné. Bronzer jednoduše naneseme rovnoměrně a pomocí štětce rozetřeme po obličeji, krku i dekoltu. Po chvilce naneseme druhou vrstvu na nos, čelo a líce a opět použijeme štětec k úpravě. Tato tři místa jsou vždy opálená jako první, je třeba jim dopřát dostatečnou ochranu. Před samotným nanesením samoopalovacích přípravků se doporučuje použít peeling, jemně ho vmasírovat krouživými pohyby a následně opláchnout, aby došlo k odstranění šupinek kůže a následně lepšímu opálení. Kosmetiku určenou k opalování, a to jakoukoli, bychom neměli nanášet na obočí a v linii podél vlasů, hrozí totiž jejich spálení.


Bezpečným základem je volba, jak moc chceme naši pokožku opálit bez pomoci sluníčka. Samoopalovací přísady do pleťových krémů umožní tónování od jemného nádechu až po…