Jak koncipovat zlatá čísla mobilu

Co o vás prozradí číslice a čísla

Zlatá čísla VIP čísla mobilního telefonu si lidé volí většinou tak, aby byla dobře zapamatovatelná jak pro jejich blízké, tak i v prostředí byznysu, výroby a dalších vztahů spojených se zajištěním obživy nebo s nějakým posláním. Mnozí z nich se však dopouští školáckých chyb, které mohou přinést efekt zcela opačný. Posuďte sami:

čísla na stole

Jděte cestou kontrastů – jednou z velmi častých chyb je volba čísla, aby zdůrazňovalo atraktivitu více stejných číslic za sebou. Tím se však mnoho lidí dostává do pasti a přidělává jim to starosti. Kupříkladu číslo účtu bankovního spojení 52222263 – tady ty dvojky tak splývají, že potřebujete zbystřit a pracně počítat, kolik jich v řadě vlastně je. A když se spletete byť jen o jediné číslo, malér je na světě a pošlete peníze omylem někomu jinému. S mobilním telefonem je to podobné, proto jděte cestou kontrastů, tedy např. 333777, kde se neopakují více než tři číslice, které jsou také vizuálně (tvarově odlišné). Ještě lepší je rozdělit zlaté číslo mobilu do dvojčíslí.

barevné číslice

Pozor na číslo ďábla – opakování trojic číslic svádí některé lidi i ke třem šestkám. Tato číselná řada je ale symbolem satana či ďábla, chcete-li, a může vás také propojit s nějakými negativními ději. Ze zkušeností některých lidí se nevyplatí zbytečně riskovat a je moudřejší raději vsadit na jiná trojčíslí, jako jsou oblíbené trojky, čtyřky, pětky, sedmičky a osmičky.

Numerologie jako vliv – kdo se věnuje numerologii, uvědomuje si, že na nás mají číslice vliv i z hlediska energetického. Jedničky zdůrazňují vlastní já, dvojky intuici a spolupráci v páru (nejlépe ve vztahu partnerském), trojky jsou vhodné pro umělecky založené osobnosti, čtyřky pro manuálně pracující a zručné osoby, pětky pro lidi svobodomyslné atd. Numerologie je prastará věda a můžete ji pro svůj prospěch využít i tímto způsobem.

Co o vás prozradí číslice a čísla Zlatá čísla VIP čísla mobilního telefonu si lidé volí většinou tak, aby byla dobře zapamatovatelná jak pro jejich…