Máte dluhy? Tak se jich zbavte

Také si někdy připadáte jako ten pověstný brouk, který svou kuličku valí celý život před sebou? Jenže je v tom zásadní rozdíl. On má z toho svého nákladu radost a rozhodně se ho nechce zbavit. Pokud je tou vaší kuličkou nějaký problém v podobě dluhu nebo snad exekuce, pak jí jistě docela rádi někde zanecháte. A nevěřili byste jak rychle je to možné.

dluh

 • Potřebujete k tomu tři věci.
  1. Digitální fotoaparátnebo nějaký jiný přístroj, který udělá stejnou službu.
  2. Počítač s připojením k internetu, ze kterého pošlete on-line žádost s fotografiemi.
  3. Nemovitost, kterou budete ručit a kterou ofotíte.

A dalo by se říci, že tím je problém vyřešen. Za pár dnů získáte potřebné finance a můžete starosti hodit klidně za hlavu. V okamžiku, kdy vše přijde na tu správnou adresu, ujme se vás někdo, kdo vám podá POMOCNOU RUKU. Několik dnů je moc? Vy už jste skutečně ve velké tísni? Stačí naznačit a jednání se urychlí tak, že své peníze máte už do čtyřiadvaceti hodin.

 • Jak je možné, že jde vše tak rychle?
  • Odpadá zbytečné papírování.
  • Nezjišťují se veškeré údaje o klientovi.

Nízké splátky s výhodným úrokem

Tato hypotéka je velice výhodným finančním produktem pro podniky, firmy, OSVČ. Jsou totiž určené pro potřeby podnikání.
Což znamená, že je klient

 • může vložit do podniku jako finanční injekci
 • použije na vyplacení exekuce nebo dluhů na sociálním a zdravotním pojištění
 • schopný díky nim zaplatit daně.

předání

Další výhodou, kterou nebankovní poskytovatelé https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/aktuality/nebankovni-americke-hypoteky/nabízejí jsou nejnižší možné splátky s velice příznivým úrokem. Nebudete muset dokonce sami ani nic zařizovat. Poskytovatel zařídí i odhad vaší nemovitosti. Už budete jen měsíčně splácet dohodnutou částku. A pokud budete chtít zaplatit celý dluh najednou, pak nebudete muset platit žádné poplatky navíc.

Také si někdy připadáte jako ten pověstný brouk, který svou kuličku valí celý život před sebou? Jenže je v tom zásadní rozdíl. On má z…