Co nesmí chybět ani na vaší svatbě?

Dokonalá svatba? Není problém! Sepsali jsme pro vás ty nejlepší nápady, díky kterým bude vaše svatba naprosto dokonalá! Víte třeba, jak je strašně moc důležité svatební oznámení Goldpress! Pojďme se tedy na to všechno společně podívat!

svatební oznámení

Svatební oznámení, nebo chcete-li, pozvánka na svatbu, je velmi důležitou součástí každé svatby. Nejenže pomocí níž pozvete všechny své hosty na onu událost a dáte jim jasně najevo, kdy a kde událost bude, ale taktéž oznamujete, v jakém stylu bude celá událost probíhat. Pokud si vyberete elegantní pozvánku na luxusním papíru, očekává se, že i celá svatba bude honosnou událostí, na kterou je vyžadováno i společenské oblečení, jako například oblek, nebo společenské šaty. Naopak ležérní pozvánka ukazuje, že hosté nutně nemusí přijít v obleku a že dámy si mohou oblíknout méně společenské oblečení.

ženich a nevěsta

Kromě toho, pozvánka udává i barvu, ve které bude celá událost probíhat. Pokud budete mít růžový papír a zlatý text, je dosti pravděpodobné, že naprostá většina hostů přijde v jedné z této barev. Dobře si tak rozmyslete, jakou pozvánku zvolíte a jak bude vypadat.

Mimo pozvánky jsou zde i další drobnosti, které jako správní pořadatelé honosné akce nesmíte přehlédnout. V tomto případě se jedná především o jmenovky na svatební tabuli, ubrousky, nebo všechny další tiskoviny.

Pokud budete mít svatební noviny, nebo svatební omalovánky, dobře si předem rozmyslete, v jaké barvě budou. Obdobně je tomu i s fontem písma, nebo rozložením. Pohlídejte si i jmenovky. Ačkoliv se to nezdá, měli by perfektně ladit právě s onou pozvánkou a s dalšími tiskopisy. Dobře si také rozmyslete, jak budou jmenovky vystaveny. Bude se jednat o klasický složený papír? Nebo budou nějak zajímavě postavené v nějakém držáčku? Volba je jen na vás! Pohlídejte si i správné poskládání ubrousků.

Dokonalá svatba? Není problém! Sepsali jsme pro vás ty nejlepší nápady, díky kterým bude vaše svatba naprosto dokonalá! Víte třeba, jak je strašně moc důležité…