Domeček jako z cukru

Toužíte po domečku jako z cukru? Chcete mít něco vlastního? Nechcete už nadále bydlet v bytě a vyhazovat nemalé peníze za pronájem? Na vlastní byste nikdy nedosáhli, protože nezískáte mnohamilionovou hypotéku nebo půjčku?

Mobilní domy mohou mít různé verze. Prodávají se jako použité, ale také jako úplně nové. Dokonce si je v některých případech můžete pomoci navrhnout či upravit podle svých představ. Pokud však nechcete čekat, tak je zde i možnost, že si pořídíte dům úplně nový, který je už vyrobený a jenom čeká, až si ho vyberete. Profesionální přepravu totiž zajišťuje daná firma a to samozřejmě odborným způsobem. Dovezou vám dům až na pozemek!

Pořídit se dají jako modulové objekty, menších rozměrů – místo chaty na chalupu, ale také jako celoroční objekty na běžné bydlení. Jednou z možností je i mobilní dřevostavba.

dům interiér

Právě tuto možnost volí v posledních letech čím dál tím více lidí, protože když už si mají pořídit vlastní dům na svůj vlastní pozemek, tak chtějí, aby se hodil do přírody a pasoval do rázu vesnice či města. Dřevostavby navíc působí velice vkusně a moderně. Jsou vznešené, a jelikož se staví opravdu z pravého dřeva, tak v nich můžete vidět kousek přírody a harmonie. Útulný a krásný domov pro každou rodinu, menší i větší.

Objekty se hodí pro jednoho, dva, pro mladý pár i pro manžele s dítětem nebo více dětmi. Záleží na tom, jak velký si vyberete, přitom i zde jsou možnosti opravdu široké.

žena na posteli

V celoročním typu bydlíte jako v klasickém zděném domě. Máte zde všechno, co k běžnému životu potřebujete. Navíc jsou objekty stavěny jako úsporné, jsou zateplené speciální technologií PUR pěny, takže dobře izolují jak v zimě, tak i v létě. Nemusíte se proto obávat přemrštěných nároků na energie.

A v neposlední řadě musíme zmínit jejich cenu. Ta je daleko nižší, než byste čekali. Pořizovací cena je velice nízká, když zohledníte, že budete mít zanedlouho svůj vybraný dům přímo na vašem pozemku se vším, co budete chtít. Může být totiž i vybavený základním nábytkem.

Toužíte po domečku jako z cukru? Chcete mít něco vlastního? Nechcete už nadále bydlet v bytě a vyhazovat nemalé peníze za pronájem? Na vlastní byste…