Dokonalá nevěsta v dokonalých šatech

Ihned po žádosti o ruku začne téměř každá nevěsta přemýšlet nad otázkou, jak vybrat svatební šaty svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. Pravděpodobně jich ve svatebním salonu vyzkoušíte mnoho, než naleznete ty pravé, ale pokud si to chcete trošku zjednodušit, začněte hledat takové, které budou nejvíce lichotit vaší postavě. Jak na to?

ženich a nevěsta

Široké boky

Pokud nejste úplně spokojená se svými širokými boky, a netoužíte na ně ve svůj svatební den upozorňovat, bude potřeba dle toho zvolit správný střih šatů. V takovém případě jsou nejlepší možnou volbou princeznovské svatební šaty, jejichž nadýchaná sukně začíná hned pod pasem. Zatímco korzetová vrchní část krásně zvýrazní váš štíhlý pas, sukně schová boky, a vytvoří tak dojem pohádkové princezny s dokonalou postavou.

Velké, nebo těhotenské bříško

Pokud jste těhotná, nebo máte jen od přírody vypouklejší bříško, které toužíte schovat, budou pro vás nejvhodnější variantou empírové svatební šaty. Tyto šaty bývají hezky vyztužené u prsou, ale pak už jsou dále jen volné, tudíž ledacos skryjí. Můžete tak ve svatební den vypadat jako bohyně, klidně si dopřát pořádný svatební oběd, a nebudete muset věčně zastrkovat bříško.

srdce z rukou

Hrdá na postavu přesýpacích hodin

Máte-li postavu tvaru přesýpacích hodin, a chcete na ni hrdě upozornit, nejlepší volbou budou svatební šaty ve stylu mořské panny. Tyto šaty jsou téměř po celé délce obtažené, až na rozšířenou, vrstvenou sukni, která však začíná až u kolen. Nádherně tak zdůrazní smyslný tvar vaší postavy.

Boky i bříško

Pokud vás trápí kombinace širokých boků s vypouklým bříškem, nejlépe je schováte v šatech áčkového tvaru. Sukně se totiž začíná rozšiřovat v oblasti bříška, čímž mnohé skryje, podobně jako u šatů princeznovských, avšak necílí na pas, čímž odláká pozornost od bříška, jako je tomu u šatů empírových.

Štíhlá, až hubená postava

Pokud jste štíhlá, snad až hubená, a vaše postava nemá kýžené ženské proporce, nic si z toho nedělejte. Lehké krajkové šaty budou ve vašem případě ideální volbou. Štíhlé ženské tělo v kombinaci s krajkou působí neskutečně elegantně.

Ihned po žádosti o ruku začne téměř každá nevěsta přemýšlet nad otázkou, jak vybrat svatební šaty svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. Pravděpodobně jich ve svatebním salonu vyzkoušíte mnoho, než…