I Vy se dokážete správně postarat o Váš bazén


Pořídit si na zahradu svůj vlastní bazén může v dnešní době opravdu každý. Bazény dnes najdete na trhu nejen v různých tvarech a velikostech, ale také z různých materiálů. Všechny bazény však mají jedno společné. Ať už si na zahradu pořídíte vybetonovaný bazén zapuštěný do země nebo menší bazén nafukovací, ať už s pískovou či kartušovou filtrací, ať už jde o čtverec, obdélník, kruh či jiný tvar, vždy je v první řadě důležité se správně o celé bazénové zařízení postarat.

ppotápení

K tomu, aby se Váš bazén mohl pyšnit čistě průzračnou vodou, je zapotřebí hned několika přípravků bazénové chemie. Nejdůležitější je samozřejmě dostatek chloru ve vodě, díky kterému je voda v bazénu dostatečně ošetřená a zbavená všech bakterií a mikrobů, které by mohly způsobovat nejrůznější problémy například v podobě řas a podobně. Jestli je voda dostatečně chlorovaná zjistíte díky kvalitnímu testeru.

Pokud při pravidelné kontrole za pomocí testeru zjistíte nedostatek tohoto důležitého přípravku v bazénové vodě, je nutné přistoupit k tak zvané šokové terapii a tudíž k použití přípravku Chlor Shock, který okamžitě navýší obsah aktivního chloru v bazénové vodě. Přípravek Chlor Shock je určen jen k okamžité nápravě a nelze jej využívat pravidelně jako prevenci, k tomuto účelu Vám poslouží zase jiný přípravek bazénové chemie.

kruh

Samozřejmě nesmíte zapomínat, že pouze jeden přípravek k péči o Váš bazén nestačí, je nutné využívat i další přípravky bazénové chemie, jako je například prostředek pro zvýšení či snížení PH vody, dále pak algicid, což je přípravek proti řasám, pokud máte tvrdou vodu, jistě využijete změkčovač vody. A tak bychom ve výčtu přípravků mohli dále pokračovat. Všechny přípravky bazénové chemie a také pomocníky z řad příslušenství najdete u nás na jednom místě ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek.

Pořídit si na zahradu svůj vlastní bazén může v dnešní době opravdu každý. Bazény dnes najdete na trhu nejen v různých tvarech a velikostech, ale…