Nemáte kam dát mobil?

Člověk má prostě jenom dvě ruce. Příroda (nebo bůh, nejste-li zastánci evoluční teorie) zřejmě usoudila, že mu to bude stačit, že není třeba, aby se tento podobal chobotnici. Přimontovala mu jednu ruku na pravé a jednu na levé rameno a tím měla věc za odbytou. A do dnešních dnů si nevšimla toho, že se v tomto ohledu zrovna nevyznamenala a že by to chtělo přijít s nějakou změnou k lepšímu, s nějakou mutací, jež by našince obdařila větším počtem horních končetin.
mapa v mobilu
Příroda prostě zřejmě kdysi usoudila, že dvě ruce stačí. Aby se člověk těmito uživil, aby v těchto vše potřebné odnosil, aby se těmito ubránil nebo vykonal jiné nezbytnosti všedního dne. S tím, že kdyby to snad vyjímečně nestačilo, je tu přece lidská tlupa, která si navzájem vypomůže.
Jenže příroda netušila, kam se jednou lidstvo dobere. Nepředpověděla správně to, v čem budou lidé žít v současnosti. A lidé tak na její omyl doplácejí.
Způsobů, jimiž se nedostatek v podobě příliš malého množství rukou projevuje, je celá řada. Jistě i vy jich znáte dost a dost a jistě i vy jste se už někdy přinejmenším s jedním z oněch nedostatků potýkali.
Znáte to – jdete z nákupu nebo vedete děti ze školky, mácháte prádlo nebo třeba nesete v obou rukou basu piva, případně máte obě ruce plné něčeho jiného, a vtom vám zazvoní telefon. Mobil zastrčený v kapse nebo v ještě horším případě na dně tašky.
Rázem víte, co obnáší takový nedostatek rukou.
Jak to v tu chvíli zaonačit, abyste mohli přijmout hovor a přitom se vám nerozsypaly ty nesené věci, nerozprchla vedená dítka a podobně? Co počít v tu chvíli, když máte – jak známo – jenom dvě ruce?
tři mobily
V tu chvíli stoprocentně oceníte, máte-li při své zmíněné ‚tělesné vadě‘ pomocníka jménem .
Magnetický držák na mobilsice není nic až tak světoborného, není to nic, za co by si jeho objevitel mohl nárokovat nominaci na Nobelovu cenu, ale přesto je to vlastně báječná věc. Protože nejenom že dobře vypadá, ale také odvede dobrou službu, ať už jsme doma, v autě nebo kdekoliv jinde. Mobil tak má své místo tam, kde je ho potřeba, nemusí být nikam odkládán a následně pracně hledán, neztratí se.
A proto vám lze vřele doporučit, abyste si takový magnetický držák objednali. Je za ideální cenu a je k mání on-line, takže je jeho koupě více než snadná. Pokud právě máte aspoň jednu volnou ruku.

Člověk má prostě jenom dvě ruce. Příroda (nebo bůh, nejste-li zastánci evoluční teorie) zřejmě usoudila, že mu to bude stačit, že není třeba, aby se…