Jak zmírnit předčasnou ejakulaci? Jde to vůbec? Existuje nějaký lék nebo přípravek, který vám může pomoci? Ano existuje!
Na oddálení ejakulace existuje hned několik přípravků. Muži mají často problémy s erekcí nebo předčasnou ejakulací. V posteli to není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Pokud vás trápí právě tato situace, pak nezoufejte, vždy se dá něco dělat. Bojovat proti tomu můžete účinně a to s přípravky, které zamezí tomuto problému.

deprese

  • Jaká látka účinkuje na tento typ problému? Jedná se o Dapoxetine. Tato účinná látka je klinicky prokázána. Prodlužuje pohlavní styk. Postačí 60 mg Dapoxetinu a váš pohlavní styk bude prodloužen třikrát déle. Doba do ejakulace i s takovouto dávkou 60 mg bude až třikrát delší.  Navíc nad ní budete mít lepší kontrolu.
  • Dapoxetin patří mezi selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu v mozku.

Užívají se tablety nebo se používá gel

K užití jsou připraveny různé druhy tablet a také gel. Tablety se jednoduše zapijí vodou. Doporučená dávka je vždy uvedena u každého typu výrobku.

objetí

  • Už žádné nepříjemné a nežádoucí situace v posteli. Ode dneška si budete moci užívat pouze nekonečné slasti a příjemných pocitů. Zažívejte opět orgasmus naplno. Už vám nic nebude bránit v tom, abyste mohli procítit dlouhý a intenzivní pohlavní styk, aniž byste předčasně vystříkli. Konečně přípravek, který vás zachrání před trapasem. Vhodné pro muže jakéhokoliv věku.
  • Klinicky dokázaná účinnost jenom potvrzuje účinek těchto přípravků. Široká škála různých druhů pokrývá veškeré nežádoucí projevy, které by se mohly společně s předčasnou ejakulací objevit. Navíc budete mít i větší kontrolu při vašem velkém úspěchu. Většina léků totiž rovnou upravuje také nedostatečnou erekci.
  • Některé z přípravků totiž kombinují dvě účinné látky. Díky tomu si můžete užít dny i noci bez nežádoucích příznaků. Užijte si konečně sexuální hrátky naplno a bez omezení.