Nezařazené

Ideální dovolená u moře s dětmi: zůstaňte v Evropě

Ačkoli hodně lidí tvrdí, že cestovat do exotiky s dětmi je bezpečné, ne všichni jsou téhož názoru. Pokud jsou děti opravdu malé, je lepší nic neriskovat a raději si užít pohodovou dovolenou v Evropě, kde je přece jenom bezpečněji. Jaké jsou nejlepší evropské země na dovolenou s dětmi? Jaké jsou nejlepší destinace? Kde jsou největší výběry mezi hotely a apartmány? Kde jsou dětská hřiště a bazény pro děti nebo aquaparky?
oddělené moře

Na co všechno musíte myslet?

1.       Vzdálenost od města, kde žijete, k destinaci, do které chcete. Děti jsou většinou velmi nervózní, když musejí sedět v autě nebo v autobuse moc dlouhou dobu. Volte proto raději letadlo, které celou vzdálenost podstatně zjednoduší.
2.       Vzdálenost hotelu od pláže, protože je jednodušší, když vyjdete před hotel a jste na pláži, i kvůli bezpečnosti i kvůli pohodlní. Jestli musíte k pláži dojet autem, jistě to nebude pro vás nic snadného.
Bulharsko
Jezdilo se k němu už za komunistů. Má písčité pláže, kvalitní hotely a dobré ceny, srovnatelné s našimi. Navíc mají moderní hotely s dětskými brouzdališti a hřišti. Jaké letoviska byste si měli vybrat?

děti v písku

1.       Albena
2.       Obzor
3.       Tiara beach
4.       Sol luna Mare


Chorvatsko
Nestárnoucí klasika, které nezklame. Poslední roky ale zdražuje, proto je dobré si vzít více peněz. Na druhou stranu se zde bez problémů domluvíte. Pláže jsou čisté a není v nedojezdové vzdálenosti. Pokud chcete písčité pláže, i ty se dají v Chorvatsku najít. Jaká letoviska doporučujeme?


1.       Lopar
2.       Brele
3.       Rijaca
4.       Slatina

hraní s pískem

Itálie
Je sice drahá, ale je stavěná pro rodinnou dovolenou. Krásné pláže jsou po celém obvodu země. Navíc se dá do Itálie dojet pohodlně autem, a to i za dvanáct hodin. Na jih země to může trvat i přes dvacet hodin. Naleznete tu čisté pláže a velmi dobré destinace pro děti i dospělé. Jaké letoviska jsou nejlepší pro rodiny s dětmi?


1.       Gargano
2.       Colombo
3.       Lignano
4.       Bibione 

Ačkoli hodně lidí tvrdí, že cestovat do exotiky s dětmi je bezpečné, ne všichni jsou téhož názoru. Pokud jsou děti opravdu malé, je lepší nic neriskovat…