Nejpohodlnější spodní prádlo – celý den jako v bavlnce

Každá z nás občas ráno u své skříně přemýšlí, jestli obléknout bavlněné klasické kalhotky nebo raději krajková tanga. Někdy vybíráme podle nálady, jindy zase podle příležitosti. Základními otázkami, které si ráno než se oblékneme, položíme, by měly být – jak dlouho dnes budu v práci, co budu dělat, kdy se dostanu domů a co si vezmu na sebe za oblečení. Tohle všechno vám s výběrem pomůže. Pod uplé oblečení jen těžko oblékneme klasické kalhotky, aby se nevzhledně nevrývali do zadku, pokud máme být dvanáct hodin v práci, nebude nám moc dobře v krajce a tangách. Vždy myslete hlavně na své pohodlí.
střihy kalhotek
Pokožka i v intimních partiích musí dýchat a umělé materiály nás při celodenním nošení umí pěkně potrápit – minimálně v létě to pocítíme všechny. Sexy prádýlko jistě ocení váš partner, ale večer doma – na běžné nošení upřednostněte vždy jen své pohodlí. Pokud si potrpíte na pěkných módních kouscích – věřte, že i pohodlné bavlněné spodní prádlo může vypadat zatraceně dobře. Pořiďte si klidně barevné, s potiskem nebo výšivkou, slaďte ho s podprsenkou i ponožkami, ale dívejte se hlavně na to, z jakého materiálu spodní prádlo je.

dívka u závěsů

Co nosit v běžný pracovní den

Žádná umělá vlákna nejsou vhodná k celodennímu nošení. Kromě nepohodlnosti představují také riziko vzniku opruzenin a nepříjemných vyrážek. Zvláště pak ženy s kožními nebo gynekologickými problémy by na to měli brát zvláštní ohledy. Krajky se také hodí jen na krátkodobé nošení – tak na to pamatujte. Na denní nošení je nejlepší stará dobrá bavlna a kalhotky pohodlného střihu. Pokud si potrpíte na tangách – klidně je noste, ale vybírejte ty bavlněné. Jinak se vám osvědčí tyhle typy spodního prádla:

·         Brazilky

·         Boxerky

·         Klasické kalhotky

Možná nefandíte klasickým kalhotkám – přeci jen jejich gumičky se umí nehezky a nepříjemně zařezávat. S boxerkami ani brazilkami se vám to nestane. A vypadají skutečně moc hezky – vyzkoušejte je. 


Každá z nás občas ráno u své skříně přemýšlí, jestli obléknout bavlněné klasické kalhotky nebo raději krajková tanga. Někdy vybíráme podle nálady, jindy zase podle příležitosti.…