Nezařazené

Zhubnete, a ještě si váhu udržíte

Na světě existují miliony lidí, kteří by rádi ubrali na váze, ale nemají tušení jak. Na internetu nebo v některých tištěných magazínech se sice každý den objevují nové články, které zaručují stoprocentní výsledky, ale jen málokdy se jedná o metody, které reálně fungují. Mnoho jedinců se tak trápí zcela zbytečně ničím nepodloženými dietami, které evidentně nefungují, nebo fungují, ovšem pouze na omezenou dobu. Daleko lepší je spolehnout se na způsob, který posvětili profesionálové i z řad lékařů. Jmenuje se Keto dieta a jedná se o jednu z nemnoha funkčních metod, které vedou k úbytku váhy.
papriky na schodech

Opravdu funguje

To nejdůležitější, co je potřeba o Keto dietě vědět, že doopravdy funguje. Není to jen další dieta z řady, která má jen omezené účinky, ale skutečně dlouhodobě fungující způsob, jak se zbavit nenáviděných kilogramů. V případě, že ji budete dodržovat přesně podle návodu, máte takřka stoprocentní jistotu, že se u vás neprojeví jo-jo efekt. To je důležitý aspekt, jelikož u mnoha jiných způsobů hubnutí se právě jo-jo efekt dříve či později objeví.
škrabka na jablkách

Minimum cukru

Základním pilířem Keto diety je omezení cukru, a to maximálně. V prvních dnech a týdnech byste měli příjem sacharidů zcela zastavit a následně cukry konzumovat ve značně omezeném množství. Cukry jsou pro lidské tělo to samé jako benzín pro auto. Rozdíl je v tom, že zatímco auto bez benzínu nikam nepojde, tělo si najde jiný zdroj energie, a sice tuky. Takto se vám podaří snadno shodit přebytečné kilogramy bez toho, aniž byste se trápili. Je však nutné Keto dietu přísně dodržovat a nechat si dle toho upravit svůj jídelníček. V případě, že bude váš příjem sacharidů vyšší, než požadují tabulky, začne tělo zase čerpat energii z nich a vaše schopnost hubnout se tím radikálním způsobem sníží. Jídelníček si proto nechte navrhnout specialistou, který se v tomto oboru vyzná. Když k tomu ještě přidáte sportování, kila půjdou dolů raketovým tempem.


Na světě existují miliony lidí, kteří by rádi ubrali na váze, ale nemají tušení jak. Na internetu nebo v některých tištěných magazínech se sice každý…