Potřebujete dokonalý úkryt

Nejen těm, kteří nesnášejí vysoké letní teploty, ale dokonce i těm, kteří vysoké letní teploty vyhledávají, už současná vedra prostě lezou krkem. I když doma mají zabudované klimatizace, nebo větráky jedou ve dne v noci, také by chtěli pobývat venku. Je to i Váš případ, viďte?
altán u domu.jpg
Vytvořte si podmínky pro pobyt venku.
Je docela fuk, jestli máte zahradu hned u domu, nebo jste si pořídili zahrádku v zahradní kolonii. Na obou místech byste měli mít nějakou dřevěnou pergolu, nebo alespoň markýzu, která Vás ukryje před tím už obtěžujícím zářením slunečních paprsků. Všeho s mírou, viďte?
Abyste celé dny pobývali ve vodě svého bazénu, také tělu příliš neprospívá. Ani si tam nemůžete přečíst denní tisk, nebo oblíbený časopis. A kůže je pak pěkně promáčená. Je nutností se občas vzdálit do suchého prostředí. Proto je dřevěná pergola, nebo jiná zástěna proti slunci ideální.
·         Nejste vystaveni přímému slunci.
·         Při použití větráku pod pergolou budete ušetřeni i letního dusna.
·         Poskytne dokonalý stín.
·         Při rychlém nástupu krátké letní přeháňky nemusíte přečkávat v domě.
A pokud se Vám nebude líbit podobný přístřešek nalepený na zeď domu, nechte si vyrobit a nainstalovat vysunovací pergolu. Použijete ji jen v případě největší nouze. Pro Vás bude splňovat podmínky praktičnosti.
Problém letního slunečního žáru můžete vyřešit i altánem, který Vás stejně tak dobře ochrání před sluncem. Ale i před deštěm. Chce to prostě jakýkoliv druh úkrytu, abyste se cítili i venku na zahradě příjemně a bez obavy, že Vám slunce spálí kůži.
plátěná pergola.jpg
Jen si to představte!
Nemyslete si, že jde o zbytečnou investici! Že pod stromy se také lehce schováte. Nebo pod malý slunečník. To možná ano, ale musíte si posouvat židle a stůl podle toho, jak slunce kráčí po obloze. A pokud je Vás víc? Pak budete hrát škatulata, hejbejte se. S dřevěnou pergolou, altánem, nebo markýzou budete mít pobyt venku poklidný.

Nejen těm, kteří nesnášejí vysoké letní teploty, ale dokonce i těm, kteří vysoké letní teploty vyhledávají, už současná vedra prostě lezou krkem. I když doma…